O Nas

Nasze motto to:

Małe rzeczy. Wielki efekt.

Studio 3:16 to synonim chrześcijańskich prezentów w dobrym stylu. A przynajmniej taki jest plan 🙂 Wierzymy, że małe decyzje, które podejmujemy w życiu – w co się ubrać, jak zacząć dzień, jaka myśl będzie mi przyświecać w tym tygodniu – są treningiem do podejmowania wielkich wyzwań.

Nie mogąc znaleźć na rynku produktów codziennego użytku, które pomogłyby realizować tą zasadę w praktyce, postanowiłyśmy stworzyć własne.

Nasze produkty są piękne, praktyczne, a przede wszystkim – niosą ze sobą biblijne przesłanie nadziei i radości.

Nasze koszulki i kubki powstają z potrzeby serca – łączymy miłość do Pisma Świętego z zamiłowaniem do pięknych rzeczy. Chcemy jednak, aby nasze działania były czymś więcej, niż tylko sklepem internetowym z chrześcijańskimi produktami – współpracujemy więc z Fundacją Bread of Life oraz ruchem Tato.net, co miesiąc przekazujemy im część naszego dochodu, aby wspomóc działania charytatywne i budujące obecność Tatusiów w życiu ich rodzin.

„Chrześcijańskie prezenty” to taki szeroki termin – ale co to tak naprawdę oznacza?

Nasze prezenty (bo każdy nasz produkt jest dla nas prezentem – od nas dla Was) to idealne rozwiązanie na wszelkie święta i urodziny, ale także dla bliskich biorących chrzest lub dla par obchodzących rocznicę ślubu. Wyobraź to sobie – teraz możesz sprezentować wyjątkowym osobom w swoim życiu coś, czego wartość znacznie przekracza zwykłą koszulkę, czy kubek. A dlaczego nie sprawić prezentu po prostu sobie – bez okazji, tylko dlatego, że coś krzyczy „Weź mnie, będę Ci sprawiać radość!”?

Ekipa Studia to Ola i Aga, prywatnie super-żony i prze-matki (średnio wychodzi po 1,5 dziecka na głowę), natomiast zawodowo: władczynie rozliczeń – to Ola, i panie marketingu – tu wchodzi Aga. Znakujemy, projektujemy, prasujemy, pakujemy – pełen serwis! Świstaki nam mówią „Szefowa” 😀

Nasi wspaniali Mężowie – Paweł i Marek – a czasem nawet dzieci wspierają nas niesamowicie i bardzo im za to dziękujemy. Serio, bez Was nas nie ma.

Czy chcesz wiedzieć więcej, być z nami w kontakcie i dowiadywać się o wszelkich studiowych nowościach lub promocjach? Serio, będzie fajnie 🙂 Zapisz się do newslettera i śledź nas na Facebooku!